Pożyczka na oświadczenie. Wszystko co pożyczkobiorca wiedzieć powinien.


Egzystujemy w systemie konsumpcyjnym. Zdołamy to zarejestrować każdego dnia, lustrując telewizję, wędrując po Sieci i czytając bieżącą prasę. Z każdego punktu napastują nas oferty reklamowe, które to prowokują do kupna nowego pojazdu lub nowatorskiego telewizora. To co jeszcze rok wstecz było szczytem technologii, dziś jest już anachroniczne. W jaki sposób damy radę coś dostać jeśli nasze honorarium na to nie daje szansy. Doskonałym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie zdołamy zadać zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów pożyczkowych, które to są proponowane na naszym rynku finansowym”? Zasadniczym pojęciem w tym wypadku jest wyrażenie oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, iż z reguły jeżeli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to jesteśmy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle kluczowe, iż na takim dokumencie są widoczne ewentualne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. Jeżeli bank zobaczy taką informację to oczywistym jest, że kredytu w jakimkolwiek wypadku nie przydzieli.
http://www.nexopia.com
Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego dochodu (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego typu są oferowane na ogół przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. marki chwilówkowe. http://podzastaw.org